Studenci do pracy na magazynach - czas przedświąteczny

P.I.N. Personal

Data publikacji: 28.08.2017 Oferta wygasa: 12.10.2017

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

CV.pl

Zamów profesjonalne CV. Zaskocz przyszłego pracodawcę dobrze przygotowanymi dokumentami aplikacyjnymi.

Sprawdź

Dla naszych stałych klientów z branż spożywczej oraz  elektronicznej poszukujemy do pracy na magazynie zmotywowanych

Studentów. Praca w okresie od listopada do końca grudnia.

Numer referencyjny: praktykipl
Miejsce pracy: Niemcy (Bawaria)

Zakres obowiązków:

  • Ogólne prace magazynowe

Oczekujemy:

  • Motywacji do pracy
  • Elastyczności
  • Statusu studenta
  • Prawa jazdy I własnego samochodu (mile widziane)

Oferujemy:

  • Prace na warunkach niemieckich
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

P.I.N. Personal GmbH

Mendelstraße 4, 84030 Ergolding

tel. 0049 871 97 48 21 40