Asystent działu HR z językiem niemieckim - staż

TAP.TALENT

Data publikacji: 25.05.2018 Oferta wygasa: 24.06.2018

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

CV.pl

Zamów profesjonalne CV. Zaskocz przyszłego pracodawcę dobrze przygotowanymi dokumentami aplikacyjnymi.

Sprawdź

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych objęciem następującego stanowiska:

Asystent działu HR ze znajomością języka niemieckiego - staż

Numer referencyjny: ADHR/18/praktykipl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

  • Wstępna selekcja napływających CV
  • Umawianie rozmów kwalifikacyjnych, udział w rozmowach kwalifikacyjnych
  • Sporządzanie raportów, opisów stanowisk, ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wspieranie projektu wdrożeniowego oraz innych projektów zakresu HR
  • Pomoc w innych, bieżących pracach działu

Wymagania:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe z zakresu HR
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (ZZL, Psychologia)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, profesjonalne podejście do powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność minimum 20 godziny w tygodniu

Oferujemy:

  • Płatny, 3-6 miesięczny staż w dziale HR, z możliwością przedłużenia zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie
  • Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych, wdrożeniowych, employer branding`owych, Targach Pracy, sporządzaniu opisów stanowisk i innych projektach z zakresu HR
  • Możliwość obserwacji i nauki pracy zewnętrznego działu HR
  • Pracę w dynamicznym i przyjaźnie nastawionym środowisku pracy