Junior Talent Recruiter

TAP.TALENT

Data publikacji: 02.05.2018 Oferta wygasa: 01.06.2018

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

CV.pl

Zamów profesjonalne CV. Zaskocz przyszłego pracodawcę dobrze przygotowanymi dokumentami aplikacyjnymi.

Sprawdź

Jesteśmy start-upem który się dynamicznie się rozwija i który poszukuje utalentowanych osób.  W Tap.Talent zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji dla dużych międzynarodowych firm jak i dla mniejszych organizacji które tak jak my stawiają swoje pierwsze rynkowe kroki. Trafiając do nas będziesz mieć możliwość pracować z nami nad różnymi projektami rekrutacyjnymi. Będziesz umawiać kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzać grafiki spotkań rekrutacyjnych, administrować ogłoszeniami rekrutacyjnymi i pomagać w administracji biurowej.

Współpracując z nami możesz ułożyć swój grafik pracy tak aby nie kolidował z zajęciami na uczelni lub/i drugą pracą. Dajemy możliwość odbycia płatnej praktyki/stażu i finalnie otrzymania pracy, która może stać się Twoją przepustką do zawodowej kariery.

Jeśli nie boisz się wyzwań. Jeśli lubisz kontrolowany chaos i czujesz się dobrze w gronie otwartych i uśmiechniętych ludzi to odezwij się do nas.

Numer referencyjny: praktykipl
Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Zadania:

  • Realizacja standardowych i niestandardowych zadań mających na celu wsparcie rekruterów pozyskujących specjalistów z obszaru IT

  • Umawianie spotkań, utrzymywanie relacji z kandydatami

  • Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych (we współpracy z doświadczonym zespołem rekruterów)

  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Zorganizowanie i rzetelność

  • Obsługa narzędzi biurowych : MS Office (Word, Excel), Outlook

  • Nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać w rekrutacji

  • Znasz dobrze język angielski

  • Nie boisz się złapać za telefon i umówić spotkanie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • naukę od najlepszych specjalistów;

  • 1-2 miesięczne praktyki/staż z możliwością otrzymania szansy na zatrudnienie;

  • wynagrodzenie za odbytą praktykę.

  • Wspólne wyjścia integracyjne

  • Zawsze w biurze : kawa, herbata, a niejednokrotnie ciasto i inne pyszność <3

Ps. Czasami w naszym biurze pojawia się Labrador/ Mops i Chomik… ☺